Zrkadlá

Zrkadlá sú neoddeliteľnou súčasťou každej domácnosti aj obchodných priestorov, či už kvôli každodennej potrebe v kúpeľni a predsieni, alebo ako dizajnové doplnky opticky dotvárajúce samotný priestor. Zrkadlá totiž pri vhodne zvolenej veľkosti dokážu priestor krásne opticky zväčšiť.

 

Prečo zrkadlá na mieru od Sklobau?

Vďaka nami dodávaným rôznym tvarom a prevedeniam, dokážete zrkadlami dotvoriť priestor do požadovaného štýlu. Zrkadlá dodávame okrem klasického prevedenia s leštenými hranami, aj s fazetami a v rôznych tvaroch podľa Vašej požiadavky.

Aké farebné prevedenia ponúkate?

K dispozícii sú okrem klasických farebných prevedení aj rôzne menej bežné farebné odtiene zrkadiel, napríklad s bronzovým, modrým, či šedým nádychom a podobne.


Aké veľkosti robíte?
Vieme vyrobiť aj menšie zrkadlá, no aj nadrozmerné, prípadne vyrábame aj atypické tvary. Záleží od vašich požiadaviek.

 

Aké máte skúsenosti?

S výrobou a montážou zrkadiel na mieru máme bohaté skúsenosti. Robili sme už viac ako 700 realizácii po celom Slovensku. Naše realizácie si môžete pozrieť nižšie v galérii s fotkami, prípadne na našom Facebooku.

Koľko trvá dodanie?
Dodanie a montáž záleží na množstve faktorov a vašich požiadaviek. Zvyčajne výroba zrkadiel na mieru trvá od 2 - 4 týždňov od zaplatenia zálohy. Následne vám naši odborníci prídu namontovať zrkadlá na stenu.

Aká je cena?
Cena záleží od viacerých faktorov, neváhajte nás preto kontaktovať. Využite kontaktný formulár v spodnej časti tejto stránky a požiadajte nás o cenovú ponuku a návrh riešenia pre Vaše zrkadlá na mieru.


Okrem zrkadiel na mieru ponúkame aj sprchové kúty na mieru, sklenené steny a množstvo iných produktov.

Požiadajte nás o cenovú ponuku