Zimné záhrady

Zimné záhrady sú v dnešnej modernej dobe  často čoraz častejšie neoddeliteľnou súčasťou kreatívnych plánov o Vašom domove snov. Zimné záhrady dokážu totiž skĺbiť rôzne možnosti využitia toho istého priestoru v každom ročnom období a tak Vám poskytnú komfort, aký si zaslúžite, v lete ale aj v prechodných obdobiach roka. Vďaka možnosti kombinácie pevných aj posuvných sklenených častí presklenia zimnej záhrady, a kompletnej výrobe na mieru presne pre Vás, sú nami dodávané systémy flexibilné, a dokážeme Vám splniť Vaše želania. 
Naše zimné záhrady montujeme v najrôznejších kútoch Slovenska, kde máme množstvo spokojných zákazníkov.

Ako to celé funguje? - Na základe obhliadky vám vypracujeme cenovú ponuku. Po jej schválení vám na mieru vyrobíme komponenty pre vašu zimnú záhradu, ktoré následne naši odborní technici namontujú u Vás doma

- Koľko to bude celé trvať? - zimnú záhradu Vám dodáme v období od 8 do 12 týždňov.

- Z akého materiálu sú vyrobené? - všetky konštrukcie sú vyrobené z hliníka. 

- Aký typ zasklenia ponúkate? - zasklenie stien je v štandardnom prevedení dodávané kaleným jednosklom, alebo izolačným dvojsklom. Okrem toho dodávame aj širokú škálu iných skiel podľa želania zákazníka.

- Aké farebné varianty ponúkate? - Farebné varianty profilov je možné prispôsobiť, aby vám zimná záhrada pekne zapadla do farebnej škály vášho domu, aj okolitého prostredia a pomohla tak váš domov vizuálne ešte viac zhodnotiť a zdokonaliť.

- Výhody našich zimných záhrad - sú vyrobené z kvalitných pevných hrubých profilov, čo zabezpečuje ich vyššiu stabilitu. Všeobecnými výhodami je možnosť užívania  počas celého roka, ochrana pred dažďom, zníženie hluku.

- Aká je cena? Cena je individuálna a záleží od veľkosti zimnej záhrady, typu zasklenia, náročnosti montáže a rôznych iných požiadaviek. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať, cenovú ponuku vám pripravíme na mieru zadarmo.  Požiadajte nás o bližšie informácie kontaktným formulárom v dolnej časti tejto stránky.

Okrem realizácie zimných záhrad na mieru ponúkame aj množstvo iných služieb. Sme špecialista na sklo a sklenené realizácie. Montujeme pergoly, vieme zabezpečiť zasklenie (presklenie) terasy a balkóna alebo sklenené zábradlia.

Požiadajte nás o cenovú ponuku