Sprchovacie kúty

Sprchový kút už dávno nie je len miestom osobnej hygieny. Čas strávený v ňom Vás dokáže dokonale zrelaxovať a pripraviť na náročný deň alebo vytúžený spánok. Nemusíte si vyberať z množstva sprchových kútov v obchodoch, vyberte si sprchový kút priamo na mieru pre vás. Premeňte vašu kúpeľňu pomocou sprchového kútu na štýlovú oázu relaxu, ktorá pohladí vaše zmysly ráno aj večer. Sklenené prvky vdýchnu vašej kúpeľni moderný a exkluzívny vzhľad. Zároveň sklenené prvky presvetlia interiér. Všetky sklenené sprchové kúty vyrábame na mieru podľa želaní zákazníka. Ich praktické prevedenie zároveň zamedzuje usádzaniu vodného kameňa. 

Špeciálne sklá proti vodnému kameňu 

Vyrábame sprchové kúty na mieru vyrobené zo skla s Timeless úpravou, ktorá urýchľuje stekanie vody zo skla a minimalizuje usádzanie vodného kameňa. Vďaka tomu dokážete ušetriť množstvo času pri čistení skiel vášho sprchového kúta. Sklá sú špeciálne upravené ešte v procese výroby, takže sa nemusíte báť, že by odolnosť usádzania vodného kameňa po pár rokoch vyprchala, prípadne sa vyšúchala čistením. 


Všetko je na mieru 

Sprchové kúty vyrábame úplne na mieru prispôsobené pre vašu kúpeľnu. Po obhliadke a zameraní priestoru našim pracovníkom vám pripravíme návrh na mieru. 


Aké druhy skiel ponúkate? 

Sprchové kúty si môžete vybrať vo viacerých motívoch a vzoroch. Zvoliť si môžete číre sklo alebo pre lepší pocit súkromia môže byť Váš sprchovací kút vyrobený z mliečneho skla. V ponuke máme aj nepriehľadné sklá s fóliou rôznych odtieňov a farieb. Pokiaľ máte záujem, môžete si vaše sklo vylepšiť o pieskovaný motív. Pre viac informácii ohľadom vzhľadu skiel nás neváhajte kontaktovať. 

Aké spôsoby otvárania ponúkate? 

Na výber máte posuvné alebo otváracie sprchové kúty. Vyrábame aj statické (Walk In) sklenené zásteny do kúpeľne. Kovania okolo skla dotvárajú estetický efekt, na výber máme lesklé aj matné kovania. Ponúkame aj čierne matné kovania. 

Ponúkame aj Walk In sprchové kúty, teda sprchové kúty bez dverí. Tie sa tešia v poslednej dobe veľkej popularite.


 Aké máte skúsenosti? 

S výrobou a montážou sprchových kútov máme bohaté skúsenosti. Robili sme už viac ako 800 realizácii po celom Slovensku. Naše realizácie si môžete pozrieť nižšie v galérii s fotkami, prípadne na našom Facebooku. 


Koľko trvá dodanie? 

Dodanie a montáž záleží na množstve faktorov a vašich požiadaviek. Zvyčajne ich však montujeme od 4 - 8 týždňov od zaplatenia zálohy. 


Ako prebieha montáž? 

Trvanie montáže záleží od vašich konkrétnych požiadaviek. Väčšinou to je od 2 - 3 hodín. 


Aká je cena? 

Cena záleží od viacerých faktorov, neváhajte nás preto kontaktovať. Vypracujeme vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru


Ak máte záujem aj o iné sklenené realizácie, ponúkame sklenené dvere, sklenené zábradlie a množstvo iných produktov.

Požiadajte nás o cenovú ponuku