Sklenené zábradlie

Sklenené zábradlie použité či už v interiéri alebo exteriéri vie dodať Vášmu domovu alebo obchodným priestorom eleganciu a zároveň pridanú hodnotu, ktorá sa skrýva v modernom vzhľade. Vďaka sklenenému zábradliu sa môžu vaše priestory opticky viac zväčšiť a miestnosti sa môžu viac presvetliť.

 Vyrábate sklenené zábradlie na mieru?

Áno. Naše sklenené zábradlie sú vyrobené na mieru podľa Vašich predstáv. Realizovali sme už viac ako 500 zábradlí po celom Slovensku.

Aké kotvenie používate?

Zábradlie vám môžeme vyrobiť v rôznych spôsoboch kotvenia. Najčastejšie robíme tieto kotvenia:

- kotvenie do spodného samonosného hliníkového profilu

- kotvenie bodovými úchytmi

- kotvenie na nerezových stĺpikoch vlastnej výroby vyrobených na mieru

 

Sú možné aj nejaké farebné prevedenia?

 Sklo môže byť číre, ale aj s matnou fóliou. Je možné použiť rôzne farebne odlišné druhy skla. Sklenené zábradlie si môžete personalizovať vlastným farebným odtieňom a povrchovou úpravou kotviacich profilov. Pre ešte dokonalejší vzhľad vám vieme spraviť aj pieskovaný motív.


Kde pôsobíte?

Na celom Slovensku. V každom kraji máme svojho špecialistu, ktorý sa vám bude venovať. Využite náš kontaktný formulár v spodnej časti tejto stránky a požiadajte nás o cenovú ponuku alebo o bližšie informácie o možnostiach a prevedení skleneného zábradlia.


Aká je cena?

Je to veľmi individuálne. Cena záleží od veľkosti zábradlia, prevedenia a vašich rôznych iných požiadaviek. Radi Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku.


Koľko trvá celá realizácia?

Dodanie tovaru trvá zvyčajne od 4 do 8 týždňov od zaplatenia zálohy. Montáž následne trvá väčšinou od niekoľkých hodín až po niekoľko dní, v závislosti od množstva zábradlia.


Aká je záruka?

Záruka na naše zábradlia je 24 mesiacov.

Požiadajte nás o cenovú ponuku