Sklenené steny

Sklenené steny predstavujú moderný a zároveň vzhľadom na šetrenie priestoru aj veľmi praktický spôsob ako oddeľovať priestor v domácnosti alebo vytvoriť reprezentatívne kancelárske priestory na úrovni. Súkromie Vám v týchto priestoroch vie poskytnúť voliteľná priehľadnosť a voliteľné polepy dizajnované v súhre s vizuálom vašej značky. Sklenené steny sa vyrábajú na mieru zákazníkovi. Sklenené steny si môžete dotvoriť sklenenými dverami na mieru. Radi Vám pomôžeme navrhnúť najlepšie prevedenie sklenenej steny so sklenenými dverami, aby mali pre Vás čo najpraktickejšie využitie.

Aké máme skúsenosti?

Máme bohaté skúsenosti a robili sme už viac ako 100 realizácii sklenených stien. Naše realizácie si môžete pozrieť nižšie v galérii s fotkami.
Aké druhy sklenených stien vyrábame?
Sklenené steny vyrábame a montujeme v rôznych variáciách, motívoch a farebných prevedeniach pántov. Ponúkame pevné sklenené steny doplnené otváravými alebo posuvnými dverami. Výber je na Vás. Náš špecialista Vám rád poradí ohľadom najlepšej varianty.
Koľko trvá dodanie?
Dodanie a následná montáž sklenených stien záleží na rôznych faktoroch a vašich požiadavkách. Zvyčajne však montujeme do 4 až 8 týždňov od zaplatenia zálohy. Pre konkrétnejší termín nás neváhajte kontaktovať.

Ako prebieha montáž?  

Montáž nie je príliš komplikovaná a jej trvanie záleží od vašich požiadaviek a rozsahu, avšak zvyčajne namontovanie stien trvá od 4 do 8 hodín.
Aká je cena?
Chceli by ste si dať namontovať sklenené steny? Neváhajte nás kontaktovať a vypracujeme vám nezáväznú cenovú ponuku na mieru. Radi Vám pomôžeme navrhnúť najlepšie prevedenie Sklenenej steny, aby mali pre Vás čo najpraktickejšie využitie. Využite kontaktný formulár v spodnej časti tejto stránky a požiadajte nás o cenovú ponuku a návrh riešenia podľa Vašich predstáv.

Požiadajte nás o cenovú ponuku