Posuvné zasklenie terasy či balkóna

Priestorné terasy moderných rodinných domov, či balkóny sú v dnešnej modernej dobe veľmi obľúbené na oddych a relax, ale aj na spoločenské stretnutia rodiny, blízkych a známych. Preto si ich zákazníci s veľkou obľubou užívajú pokiaľ možno čo najdlhšiu dobu v roku. My Vám využitie Vašej terasy či balkóna vieme predĺžiť nainštalovaním posuvného alebo posuvno-otočného zasklenia. Zasklenie Vám umožní využívať terasu či balkón aj v prechodných či zimných obdobiach roka, alebo pri prechodnej nepriazni počasia. Realizujeme posuvné rámové zasklenia s osadeným jednosklom od firmy Copal, v ponuke máme aj posuvný rámový systém s osadeným izolačným dvojsklom od firmy Cortizo. Ak by ste chceli mať priestor po otvorení ešte otvorenejší, radi Vám dodáme posuvno otočný bezrámový systém s osadeným jednosklom od firmy Copal. 
Posuvné zasklenie montujeme v najrôznejších kútoch Slovenska, kde máme množstvo spokojných zákazníkov.

Ako to celé funguje? - Najprv absolvujeme obhliadku Vašich priestorov, a po zameraní rozmerov Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku. Po jej schválení Vám na mieru vyrobíme komponenty pre Vaše posuvné zasklenie, ktoré následne naši odborní technici namontujú u Vás doma.


- Koľko to bude celé trvať? - posuvné zasklenie Vám dodáme v období od 8 do 12 týždňov.

- Z akého materiálu sú vyrobené? - všetky konštrukcie sú vyrobené z hliníka. 

- Aký typ zasklenia ponúkate? - zasklenie stien je v štandardnom prevedení dodávané kaleným jednosklom, alebo izolačným dvojsklom. 

- Aké farebné varianty ponúkate? - Farebné varianty profilov je možné prispôsobiť, aby vám posuvné zasklenie terasy alebo balkóna pekne zapadlo do farebnej škály vášho domu, aj okolitého prostredia a pomohlo tak váš domov vizuálne ešte viac zhodnotiť a zdokonaliť.

- Výhody našich posuvných systémov - sú vyrobené z kvalitných pevných profilov, čo zabezpečuje ich vyššiu stabilitu. Všeobecnými výhodami je možnosť užívania  počas celého roka, ochrana pred dažďom, zníženie hluku.

- Aká je cena? Cena je individuálna a záleží od veľkosti stavebných otvorov, typu zasklenia, náročnosti montáže a rôznych iných požiadaviek. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať, cenovú ponuku vám pripravíme na mieru zadarmo.  Požiadajte nás o bližšie informácie kontaktným formulárom v dolnej časti tejto stránky, alebo prostredníctvom nášho e-mailu.


Nerobíme len zasklievanie terás a balkónov, ale ponúkame aj množstvo iných služieb. Sme špecialista na sklo a sklenené realizácie. Montujeme zimné záhrady, sprchové kúty, sklenené zábradlia a mnoho iných.


Požiadajte nás o cenovú ponuku