Pochôdzne sklo

Pochôdzne sklo je moderným a pokrokovým riešením, ktoré dodá vašej domácnosti alebo firemným priestorom noblesu. Pochôdzne sklo môžete využiť ako podlahu, ak chcete zároveň celý priestor nechať otvorený a svetlý.  

Z čoho je zložená sklenená podlaha?

Pochôdzne sklo je zložené kvôli bezpečnosti a nosnosti z troch vrstiev kaleného skla. Jednotlivé vrstvy kaleného skla obsahujú na vzájomnej vztyčnej ploche niekoľko vrstiev bezpečnostnej fólie pre dosiahnutie vysokej pevnosti a odolnosti voči bežným nárazom. Ak teda hľadáte tvrdené sklo na podlahu, ktoré je pevné a odolné voči prepadnutiu - naše sklo je to čo hľadáte.


Kde ho môžem využiť?

Pochôdzne sklo môžete využiť na schodové nášľapy v reprezentatívnych moderných firemných sídlach, alebo v rodinných sídlach moderne zmýšľajúcich majiteľov. Sklo dodávame aj protišmykové, takže sa nemusíte báť pošmyknutia.  

Pomocou pochôdzneho skla môžete presvetliť priestor, ktorý sa už nedá presvetliť klasickými oknami.

Aké sú vzhľadové možnosti?

Najbežnejšie je dodávame pochôdzne sklá v čírom prevedení, ale ponúkame aj mliečne sklo a niekoľko iných vzhľadových a farebných prevedení.  


Aký je termín dodania a montáže?

Od zaplatenia zálohy trvá výroba a dodanie bežne od 4 do 8 týždňov.


Aká je cena?

Tá záleží od vašich požiadaviek a veľkosti pochôdzneho skla. Neváhajte nás kontaktovať, vypracujeme vám zadarmo nezáväznú cenovú ponuku.


Aký je postup?

Po schválení nezáväznej cenovej ponuky k Vám príde zamerať presné rozmery náš špecialista. Následne vám pošleme zálohovú faktúru. Po jej zaplatení nasleduje výroba pochôdzneho skla. Po vyrobení a dodaní skla sa s Vami dohodneme na termíne montáže a sklo u vás namontujeme.


Aké máte skúsenosti?

Sme špecialisti a experti na sklenené realizácie. Po celom Slovensku sme realizovali viac ako 100 realizácií.

Požiadajte nás o cenovú ponuku