Pergola

Pergola tvorí základ zimnej záhrady či prestrešenia terasy a je teda čoraz častejšie neoddeliteľnou súčasťou kreatívnych plánov o Vašom domove snov. Pergola dokáže totiž skĺbiť rôzne možnosti využitia toho istého priestoru aj v prechodných ročných obdobiach alebo pri nepriazni počasia a tak Vám poskytnú komfort, aký si zaslúžite, v lete ale aj v prechodných obdobiach roka. Vďaka kompletnej výrobe na mieru presne pre Vás, sú nami dodávané systémy flexibilné, a dokážeme Vám splniť Vaše želania. 

Naše pergoly montujeme v najrôznejších kútoch Slovenska, kde máme množstvo spokojných zákazníkov.

Ako to celé funguje? - Na základe obhliadky vám vypracujeme cenovú ponuku. Po jej schválení vám na mieru vyrobíme komponenty pre vašu pergolu, ktoré následne naši odborní technici namontujú u Vás doma.


- Koľko to bude celé trvať? - pergolu Vám dodáme v období do 8 týždňov.

- Z akého materiálu sú vyrobené? - všetky konštrukcie sú vyrobené z hliníka. 

- Aký typ zasklenia ponúkate? - zasklenie strechy je v štandardnom prevedení dodávané bezpečnostným sklom, alebo izolačným dvojsklom. Okrem toho dodávame aj širokú škálu iných skiel proti slnečnému žiareniu podľa želania zákazníka.

- Aké farebné varianty ponúkate? - Farebné varianty profilov je možné prispôsobiť, aby vám pergola pekne zapadla do farebnej škály vášho domu, aj okolitého prostredia a pomohla tak váš domov vizuálne ešte viac zhodnotiť a zdokonaliť.

- Výhody našich pergol - sú vyrobené z kvalitných pevných hrubých profilov, čo zabezpečuje ich vyššiu stabilitu. Všeobecnými výhodami je možnosť užívania  počas celého roka, ochrana pred dažďom, zníženie hluku.

- Aká je cena? Cena je individuálna a záleží od veľkosti pergoly, typu zasklenia stropu, náročnosti montáže a rôznych iných požiadaviek. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať, cenovú ponuku vám pripravíme na mieru zadarmo.  Požiadajte nás o bližšie informácie kontaktným formulárom v dolnej časti tejto stránky.


Požiadajte nás o cenovú ponuku