Kuchynské sklenené zásteny

Sklenené kuchynské zásteny sa tešia veľkej popularite posledné roky a vytvárajú moderný vzhľad kuchyne. Jej hlavná úloha je však chrániť stenu medzi kuchynskou doskou a hornými skrinkami od zašpinenia. Zásteny sú ľahko umývateľné a vydržia naozaj dlho. Vyrábame ich z kaleného skla typu OptiWhite, ktoré nemá štandardný zelený odtieň, ale je úplne bezfarebné. Takto vyrobená kuchynská sklenená zástena dodá Vašej kuchynskej linke prestíž a ešte dokonalejší dizajn. Objednajte si kuchynskú sklenenú zástenu u nás, a ušetrite čas, ktorý by ste strávili zdĺhavým čistením špár na tradičných kachličkách. 

Farebný dizajn 

Kuchynskú sklenenú zástenu si môžete dopriať vo farebnom odtieni, ktorý si vyberiete podľa Vašich predstáv zo vzorkovníka RAL. Zástena môže byť modrá, čierna, zelená, biela, … výber je naozaj len na vás. Ďalšou možnosťou ako zdokonaliť svoju kuchynu je kuchynská sklenená zástena potlačená Vašim vlastným grafickým dizajnom. Stačí Vám na to vybrať si motív z fotobanky, alebo môžete použiť aj Vašu vlastnú fotografiu dostatočnej kvality. Z Vašej kuchyne môžete spraviť naozaj zaujímavé a kreatívne miesto. 

Prečo využiť naše služby? 

Máme množstvo skúseností s realizáciami sklenených kuchynských zásten. Náš tím zamestnancov má dlhoročné skúsenosti, máme množstvo spokojných zákazníkov a viac ako 220 realizácií. 

Ako to celé prebieha? 

Kontaktujte nás cez formulár nižšie, kde Vám vypracujeme zadarmo nezáväznú cenovú ponuku. Budeme od Vás potrebovať rozmery steny v kuchyni a o aký typ zásteny máte záujem. Po schválení predbežnej cenovej ponuky príde rozmery zamerať náš špecialista. Následne sa dokončí cenová ponuka a po zaplatení zálohy dá vyrobiť sklenená zástena. Zvyčajne montujeme od 4 do 6 týždňov od zaplatenia zálohy. 

Čo ak mám v stene zásuvky? 

To nevadí, naši špecialisti zamerajú každý detail a sklo vo výrobe upravíme tak, aby sedelo na vašu stenu. 

Aká je záruka? 

Záruka na naše sklenené zásteny je štandardne 2 roky.

Požiadajte nás o cenovú ponuku